| Nume a întrebat:

Cui ii place muzica rock?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Mieeeeeeeeee! iubesc rockullove struck o sa acult rock si din mormant! Rockerita pe viata!

| εїз a răspuns:

Mie unu nu îmi place deloc, prefer muzica simfonică decât rock-ul.

| OrochiFan a răspuns:

Mie cel putin unele piesebig grin

| OrochiFan a răspuns:

Imi place mai mult Orochi(j-rock)

| Deniss30 a răspuns:

Buna! Rock-ul este genul meu preferat.Ma ajuta intodeauna sa ma simt bine iar cand sunt trista si ascult rock imi revin.Stiu ca pe unii ii deranjeaza acest gen dar sunt de parere ca nu toti suntem la fel si ca fiecare dintre noi avem gusturi diferite.Cel putin pentru mine rock-ul este un mod de relaxare si evadare deoarece muzica ofera un suflet universului, aripi mintii, zbor imaginatiei si viata.Important e ca viata fara muzica nu poate exista sau fara muzica viata ar fi o greseala.