| darielle a întrebat:

Va place noua melodie a Andrei, TELEPHONE? Mie imi place muult.
fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| Galuscaaa a răspuns:

Daaalove struck...mie imi place la nebunieee`! E foarte faina melodia! Mie personal imi plac toate melodiile Andrei dar asta e mai speciala`kiss!
Andra poate fi numita cea mai buna cantareata a Romaniei`! Adica putin respect doar a fost aleasa sa cante imnul Romaniei pentru Bute`!big hug
Fundoooi si Vooot`!?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Imi place!

| Galuscaaa a răspuns:

Daaa normal ca imi placeee! Mi-e imi plac toate melodiile ei dar asta e mai speciala :X...e foarte faina!:*
Fundoooi`+Vot`?!?love struckpuppy dog eyes