| cosmy2013 a întrebat:

Va place pop-ul sau rep-ul? Daca da sa-mi spuneti o melodie noua sa o ascult si eu! Ms star

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place Florida http://www.youtube.com/watch?v=bpOR_HuHRNs

2 răspunsuri:
| SpeciiBraaa a răspuns:

Se scrie rap si probabil ca tu numesti rap ce canta Puya sau Guess Who, nu ala nu e rap, altfel nu ascultai si pop si rap, e ceva in genul ascultatului manelelor cu rock... Daca vrei rap asculta CTC, Aforic, Cedry2k, Nimeni Altu, Parazitii, Mafia, Bitza, Markone1 etc.