| Alexandra. a întrebat:

Va place Pussycat Dolls? De ce? Cel mai frumos si bun argument primeste fundita. :X

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Imi plac pentru ca au melodii foarte frumoase, potrivite adolescentilor, au tinute foarte cool si le inspira pe unele fete in alegerea ventimentatiei mai sexy :d
Imi plac ca sunt unite, fac un lucru in echipa, isi extenueaza toate puterile pentru coregrafii extrem de complicate si asta se vede si la tv si in videoclipuri. Mie fetele mi se par super okwinking Au voce si nu fac playbackwinking!
Sper sa aiba acelasi succes in debutul noilor albume. Fac o echipa de minune. Sper sa nu despartahappy
Bye:*

8 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

E o formatie tanara. cu melodii potrivite pentru adolescentii din toata lumea si nu numai, imi plac foarte mult fetele. una dintre cele mai bune formatii la momentul actual! Nicole e mortala love struck drooling

| Marian™® a răspuns:

Pussycat Dolls? cea mai buna muzica? foarte frumoasa e tare rau!
nu zic doar pentru. ca vreau fundita dar e cool. Nu mai am cuvinte la ce frumos e! Doamne foarte foarte foarte foarte frumos! WOW! tare! imi vine sa pland de fericire cand ii vad! plang deja! nu mai pot sa vb. de ei ca plang! pa-pa

| katty_6203 a răspuns:

Euna din trupele mele preferate iar piesa preferata este sway.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Da ini place...au un stil super... fain

| beyonddarkness a răspuns:

Da imi place Pussycat Dolls din mai multe motive, unul dintre ele ar fi acela ca membrele trupei arata foarte bine, mai ales solista trupei Nicole Sherzinger ( are si o voce destul de buna). Au avut colaborari cu artsiti consacrati ca Timbaland ( tipul asta e un geniu ''musical'') big grin, Snoop Dogg si multi altii.happy Au melodii ritmate si te fac sa accept ''provocarea'' la dans ori de cate ori se iveste ocazia.Melodiile mele preferate sunt : I don't need a man, Buttons, Dont'cha, Beep si Jay Ho happy

| ingerashpierduth a răspuns:

OOAAAAUUUUlove struck
Le adorlove struck
Ftele acestea chiar ca stiu sa cante nu ca si altele...este foarte greu sa gasesti o formatie de fete care sa cante asa bine ca si ele si pe deasupra sunt si frumoase. Iar despre melodiile lor nu am ce sa comentez toate sunt absolut superbe.Toate.Iar cand am auzit odata ca vreau sa se desparta am ramas sochata dar acum sunt foarte multumita ca nu au facut asta.
Eu chiar le adorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca este cea mai frumoasa cantareata de muzica dance si sunt sigur ca nu face playback nici inutr-un caz! O ADOR FOARTE MWLT