| Onetwthree a întrebat:

Va place Rihanna? Care st melodiile care va plac? Mie imi place mult rihanna!:X

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Mi-a lacut Rihanna. Dar acum...Nu iumi mai place. mi-am si schimbat gusturile in materie de muzica. Dar tu semeni cu ea.In avatare.laughing Sti? rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Imi place cum canta. Dintre melodiile ei imi plac cel mai mult cele lente, mai exact unfaithful, cry si russian roulette.
http://www.youtube.com/watch?v=ZTNFfaZDB1Y

| ing. a răspuns:

Buna. Da, imi place de Rihanna, este foarte dragutalove struck. Imi placbig grinisturbia, Umbrella, Russian Roulette, Don`t Stop the music.love struck

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da :X imi place mult de ea love struck
Pai imi plac cel mai mult : russian roulette love struck, rehab, hard si cry happy oricum are multe melodii faine love struck

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sunt mai mult melodii care imi plac ale ei insa cel mai mult imi place rihanna-unfaitful happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult rihanna din toate punctele de vedere si imi plac toate melodiile sale o iubesc.

| Onetwthree explică:

Da Diana stiu.:X
rolling on the floor
toata lumea imi spunebatting eyelashes
rolling on the floor
de aia am dat fundita.nebunosmug:*