| andragrigoras2000 a întrebat:

Va place rihanna? mie imi palc mai mlt melodiile ei decat cum aratahappy

3 răspunsuri:
| diavolita_4468 a răspuns:

Pai imi place rihannah.si cum arata si cum canta.fiecare cu placerile sale

| Dash a răspuns:

Si mie la fel...

| Соlorful a răspuns:

Canta foarte bine happy. Intr-un timp (prin Septembrie 2010) avea cele mai multe vizualizari de pe YouTube, acum nu stiu.Si in cadrul unei emisiuni pe MTV s-a vorbit despre ea si spuneau ca a avut o copilarie nefericita sad.
Mai stiu depre ea ca a fost singura fata care a refuzat sa fie impreuna cu Justin Bieber laughing.