| stiuculete a întrebat:

O fata ma place dar si eu o palc pe ea. Cum sa fac sa ma apropii de ea?

Răspuns Câştigător
| ☆ Ilinca☆ a răspuns:

Buna! Daca spui ca si ea te place, incerca sa vorbesti cu ea si spune-i ca si tu o placi...si ajungeti la o intelegere.happy
Succes la "cucerire"!hee heesmug

2 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Fa rost de nr ei de telefon si intra in vorba cu ea, sau de ce nu, de id-ul ei de messenger.Asta daca esti un baiat timid. Daca nu esti(desi nu prea cred), atunci du-te la ea si din vorba in vorba, intreab-o ce parere are despre tine.Eu stiu, poate, poate...se va infiripa cevahappy. mult succes.

| shtephie a răspuns:

V'ati vazut, v'ati placut ce ramane de facut?!
Sa intri in vorba cu ea despre subiecte comunehappy Si incet- incet va apropiati, va cunoasteti mai bine, va veti castiga incredere(poate) si veti ajunge impreuna!
Mult succes cu dragostea!