| 00Openminded00 a întrebat:

Va place trupa Black Veil Brides?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Doua melodii sunt acceptabile: Carolyn si Mortician's Daughter.Am ascultat ambele albume si astea sunt singurele cantece care mi-au placut. Fara suparare, dar trupa este slabuta.Pace!

| LastChance a răspuns:

Black Veil Brides e sinonim cu Justin Bieber.

| Bogdanux a răspuns:

Glumesti nu?

| chokingvictim a răspuns:

Nu

| RXN a răspuns:

Aaaah...nu.

| darksideofthemoon a răspuns:

Doar 3 melodii: Fallen Angels, Knives and Pens si Perfect Weapon happy

| perusita a răspuns:

Mie imi place mult trupalove struck

| 00Openminded00 explică:

Ms pentru pareri!

| AaLexS a răspuns:

E viata mea trupa aia, pur si simplu o ador, va rog nu ii mai faceti gay sau nu mai stiu eu ce, ma raniti, sincer crying
Eu ii ador mult! Sunt pe locul 1 pentru mine.
Modelul meu de viata: BVB love struck

| Bamboccea a răspuns:

Huuuu canta cei mai tam*iti oameni de pe panamnt in trupa aia de c**at laughing