| myky16 a întrebat:

Ce credeti despre trupa black veil brides?
Vreau niste pareri:*:*:*

Răspuns Câştigător
| eXtream46 a răspuns:

Hooo cei care o zis ca nu le place BvB! Este super formatia adica mai nou in 2011(ar mai si si 2010 in care e bun)tobosaru e super si cei 2 chitaristi la fel si de Andy are o voce destul de buna si sa stiti nu el are vocea hardcore, o are Jinxx(unul dintre chitaristi)deci pentru mine este LIKE

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Slabi, da' slabi rau! Linii melodice banale, pe care le poate face cam oricine are vreo 3-4 ani de chitara la activ, versuri slabe, vocea lui Andy n-are absolut nicio treaba cu metalcore-ul si screamo-ul, ar merge mai bine pe un pop-dance sau ceva de genul, cu alt solist ar fi acceptabila trupa, dar, per total, sunt cam amatori.

| Sἶrenἶa a răspuns:

thumbs down Is niste animale emo. Huuuaaa!

| itscloudyoutside a răspuns:

Mie chiar mi-ar plăcea trupa asta dacă ar avea alt vocalist... O fi Andy freakin' hot, dar nu-mi place deloc vocea lui. Cu screamo-ul se descurcă destul de bine, dar la capitolul cântat stă cam prost.

| wforweirdo a răspuns:

Nu îmi place deloc trupa asta. Chiar nu sunt pe gustul meu şi sunt mai emo, aşa mi se par mie. Şi îmi aduc aminte de Tokio Hotel, care sunt iarăşi, jeguri. Plus că au fani idioţi(99, 9% din ei) care în afară de BVB, BTF, MIW, BFMV, Attack attack şi alte trupe din astea, nu ştiu nimic. Ba chiar mă certam cu una că era un festival, şi scria pe afiş ce trupe vor fi. Şi era ceva gen "Anthrax, Slayer..." şi dupa aia pe la sfârşit "BVB" şi trupe din astea. Şi fufa asta a început să comenteze că Anthrax şi Slayer sunt de căcat şi nu merită să cânte la festival, că BVB ar fi trebuit să fie pe primul loc. Copii proşti, mie mi-ar fi ruşine cu aşa fani.

| Wolfszeitt a răspuns:

Copii jucându-se în noroi ce au descoperit instrumentele muzicale. Vocea lui Andy e ok, pentru duş e chiar bunicică, în schimb încercarea lui de screamo e dezastroasă. Continuând aşa, cu inhale-ul, o să îşi piardă vocea curând. Deci thumbs down şi de la mine.

| Nolkyz a răspuns:

Mie, una, nu-mi place... Dar e o ţară libera, fiecare ascultă ce vrea, tu rişti să fii luat/ă la c. a. c. a. t.

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă, uff, mie nu prea îmi plac ăştia, prea urlă, nu ştiu... acordurile de chitară sunt bune dar restul' oh go on

| Twix4Ever a răspuns:

Bai...sincer mie chiar imi plac si stiu ca pare ciudat dar eu in loc sa plang ii ascult si ma descarc...(:

| MaliciousDeath a răspuns:

Am ascultat o piesă, am observat că nu-i mare lucru de capul lor, am trecut mai departe. Faza e că nici nu mă prinde pe mine metalcore-ul ăsta, dar chiar nu-mi place BvB.Prefer chestii mai epice, gen: http://youtu.be/e5L7GyZeazM :D

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Ador trupa! :*:*:*** Imi plac foarte mult si ce sa zic de voi mai...bine ca sunteti voi buni. Adica sa vad cine ma ia pe mine drept un **** daca ascult Black Veil Brides. Si de unde stiti voi ca sunt emo? Uite ca si eu sunt. Si chiar daca ar fi, ce treaba aveti voi? Si cu Tokio Hotel la fel. Adica n-am inteles, sunteti voi mai buni sau care-i faza? Ei au muncit si si-au facut o trupa, iar voi ce-ati facut? Pe voi? myky16 v-a intrebat cum vi se pare trupa. Trebuie sa va spuneti parerea, nu sa-i jigniti, dar macar ei au fani si nu le pasa de voi, dar eu nu ma pot abtine! Nu cred ca vreo unul din ei este un jeg spre deosebire de voi! Nu va place, nu ascultati si gata! myky16 daca tu asculti BVB, nu te opri din cauza la ce spun altii. Trebuie sa-ti placa tie trupa, nu altora. Daca te-ai opri, ai face o mare greseala! :*:*:* PACE! big grin

| Luuluu a răspuns:

Hmm.e draguta trupa. Intr-adevar sunt cam slabuti dar mie imi plac asa cum sunt si Andy..pfuuaa ce sa mai ziclaughing pe langa faptul ca e super frumos mai e si preferatul meu din trupa. De la mine trupa asta are un BIG LIKEhee hee

| Athat_Roxi_1999 a răspuns:

Este o trupa foarte tare! sunt preferatii mei, si mai ales ANDY este o dulceta!

| Kalys a răspuns:

O super trupa, cei care zic ca nu le place gresesc amarnic happy o ador :*