| Essekar a întrebat:

Va place trupa Specii? De ce? Si ce intelegeti din muzica lor?

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Sincer da, desi ii ascult de putina vreme. Versurile lor arata cu adevarat realitatea, si viata asa cum e ea. Specii au dat foarte bine cu Kazi ploae si cu Silent strike mai ales, pe dubstep. Respect Specii!

3 răspunsuri:
| RiRihXd a răspuns:

Nu

| anDra24h a răspuns:

Da. de ce? pentru că au mesaje şi versuri inteligente.sunt multe metafore.şi multe altele! personal înţeleg multe din muzica lor, dar în primul rând trezesc în mine dorinţa de a mă documenta, de a citi cât mai mult. La fel mi se întâmplă şi cu Cedry2k.pentru mine e un lucru bun!

| hszoli a răspuns:

Imi plac SPECII, KAZI PLOAE, VEXXATU VEXangryaka. )...
Nu prea gasesc persoane care sa fie pe "aceeasi" unda cu mine. Ma bucur sa "aud" de tine Essekar!