| ßiαηċα a întrebat:

Va place VESCAN? Eu ador melodiile lui love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este f talentat chiar daca nu are o gramada d videoclipuri ca alti si melodii faqte la min si aiurea tot este in fata multora d p piata muzicala d la noi.acestia ar tb sa fie sustinuti nu daca oferi un zambet cui tb esti deja mare vedeta.industria muzicala este plina d oameni c nu au c cauta acolo insa noi nu putem face decat sa asc muzica buna. asc si cumicu, camuflaj si guess who dupa parerea mea si acestia sunt buni d asc

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt interesante melodiile lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Flavius_6134 a răspuns:

Da tongue imi place omu.are versuri misto...si e abia la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place :) Melodia mea preferata este "ultima ploaie"
http://www.youtube.com/watch?v=Dco4bPUShSc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare:X Vescan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa lume iubeste vescan :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie melodiile luilove struck:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap