| NoHaveCryMeOut a întrebat:

Va place video-ul Rihannei S&M? Mie nu-mi vine sa cred ce scrie aici:
http://www.bestmusic.ro/stiri/clip-rihanna-sm-interzis+9 4212.html
http://www.bestmusic.ro/stiri/rihanna-scandal-radio-bbc+ 94324.html
http://www.rimel.ro/......iate.html.

Nu-mi vine sa cred ce i s-a intamplat. Apropo de la ce vine S&M? Cumva de la Sex&Money.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, pacat. Ea merita mai mult. Dar oricum videoclipul e reusit love struck. Faza cu copy-right-ul e adevarata, dar nu e vina ei. S&M inseamna Sado - Masochism, sado-masochismul este o perversiune sexuala, prin care unul din parteneri [sadicul] il domina pe celalalt [masochistul]. Sadicului ii place sa provoace durere, masochistului ii place sa fie umilit, pedepsit, ranit. E ca un joc intre oameni mari, in care unul e stapan si celalalt supus.

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Nu iti vine sa crezi? Esti din aceeasi teapa pornografica cu ea sau ce? Pornografia e pornografie si asa trebuie s aramana.Niciodata nu a facut muzica si nici nu o sa faca melodia nu exista, aia nu e muzica si videoclipul e un ilm porno foarte ieftin cuj protagonisti extrem de prosti.
SLUT
www.WarAndRiot.blogspot.com

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc succes la scoala, noroc in viata si numai bine!

| winchesters a răspuns:

O ador pe RiRi si imi place foarte mult videoclipullove struck
Ce ti-a spus @LolaKissTheGirlSustineCampaniaTPUrevive e adevarat! Pa-pa love struck

| SayCheesexD a răspuns:

SnM vine de la tehinica de sex Sado Maso.
Aceasta tehnica implica jucarii Bondage si un stapan/stapana.
Stapanul/stapana au un sclav care trebuie sa ii satisfaca si sa faca tot ce spune stapanul/stapana altfel vor fi supusi unor pedepse bondage foarte dureroase dar placute pentru cei iubitori de sex rebel.
Metoda Sado Maso implica lovirea sclavului si ranirea sa. Sclavul trebuie invatat ce sa faca si pedepsit aspru de catre stapan/stapana.
Te rog fundita` :*:*:*:*puppy dog eyes