| Prietenoasa a întrebat:

Va place vocea ei http://www.youtube.com/watch?v=I4Fkq_PHUtE mie imi place cam asa am vocea si eu.
E voce frumoasa nu-i asa?
Trebuie sa mai lucrez cu totul ca am ca si a ei vocea deci la ce trebuie sa mai lucrez?
Cam atat.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De unde sa stim noi la ce trebuie sa lucrezi daca nu-ti stim vocea?straight face

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Mie una nu-mi place loredana.
Dar canta bine. Daca vrei sa canti nu copia fi tu insuti

| Natyyyyy a răspuns:

Nu te supara dar de ce vrei sa lucrezi, oricum nu ajungi niciunde stai linistita, nu te drept Justin Bieber, ca el macar avea talent happy