| SteauaRoma2 a întrebat:

Va placut a doua melodie a lui adrian tutu? Eu il iubesc! L-am votat!

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Da mi-a placut foarte mult cum a zis si frumusik96 mi-au dat lacrimile la ambele melodii dar mai mult la a doua si chiar merita sa castige a fost cel mai bun el si cu cele doua fete restul a fost varza. Bravo ti-e ca l-ai votat ai facut un gest frumos! Bye-Bye! kiss

5 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Da mi-a placut mult si eu l-am votat. Sper sa castige el chiar meritawinkingbig grinhappy

| frumusik96 a răspuns:

La ambele melodii mi-au dat lacrimile. imi place foarte mult de el si prietenul lui. ma bucur ca a ajuns in finala

| Adoniaa a răspuns:

Dalove struck
sper sa castige

| TmWarrioR a răspuns:

Eu vreau sa castige el ca e cel mai bun!

| nebunaish a răspuns:

Eda si mie mi-a placut, si eu l-am votat :d.
Si intr-adevar eminem de Romania este tare love struck