| Adrian a întrebat:

Va propun sa ascultati o melodie care mie mi se pare incantatoare:
http://www.youtube.com/watch?v=PieS0zG228A
Ce parere aveti?!
Auditie placuta!

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pot sa iti propun si eu ceva linistitor si nostalgic, fara legatura cu Maiden?
Pur si simplu :
http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ai postat o poezie ieri... unde e? Pe site-ul asta chiar se raporteaza poeziile?

Răspuns utilizator avertizat
| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Este si va fi piesa mea preferata, din albumul meu preferat, de la formatia mea preferata. Versuri perfecte, instrumental foarte tare si sa nu mai spun de vocea lui Bruce Dickinson, un om exceptional cu o voce superba... Ce ti-ai putea dori mai mult? In plus, mie inca nu imi vine sa cred ce buni sunt live, pur si simplu nu pot descrie in cuvinte ceea ce simt in momentul in care ii ascult... UP THE IRONS!

| metallica666 a răspuns:

Mmmm...IRON MAIDEN! foarte tare! ma bucur sa vad ca lumea asculta muzica buna! \m/ \m/

| Maslea_Lucian_1991 a răspuns:

Se pare ca mo am gasit omul maiden rules