| Bacemi a întrebat:

Va propun sa ascultati o melodie care mie mi se pare incantatoare : http://www.youtube.com/watch?v=DIcAy9jcFUk
Cunoasteti vreo melodie asemanatoare?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Superba melodie! Mi-a placut foarte mult! Iar "Si si'étais elle" postata de tine, parca e si mai mult pe gustul meu. Foarte frumoasa! Ma face sa ma simt femeie in adevaratul sens al cuvantului. Multumesc pentru aceste postari! Mi-ai facut ziua mai frumoasa.
Iti pot lasa si eu o melodie superba, care de altfel este si preferata mea. Este vorba despre "Je t'aime" interpretata de geniala Lara Fabian. Nu ma pot satura s-o ascult si s-o privesc. Transmite niste emotii foarte puternice si este extrem de greu, sa nu versi o lacrima in timp ce asculti aceasta melodie. Foarte profunda, emotionanta...
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Bacemi explică:

@Lora, imi place la nebunie melodia postata de tine. O stiu. E superba. Multumesc!

| Bacemi explică:

@antonia09, consider ca Julien Clerc este unul din acei artisti cu care se poate identifica o industrie muzicala. E unul din cei mai buni artisti ai Frantei. Il ascult cu placere. Ii stiu toate melodiile aproape.
Va propun si : http://www.youtube.com/watch?v=GU9nLryX4gY

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Multumesc de postare, este foarte frumoasa. Iti propun o alta melodie din repertoriul lui Julien Clerc:
http://www.youtube.com/watch?v=oz_fK97ggwc
Auditie placuta!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

thinking Nu inteleg limba franceza, nu am studiat niciodata.Sigur e ceva incantator, asa cum spui tuhappyPa, Pa!

| di@n@ a răspuns:

Melodia este frumoasa, dar ce pacat ca nu inteleg limba franceza, stiu ca e o mel de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasă melodie , nu cunosc niciuna cam la fel , dar ce-ai zice să ne-o şi traduci ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasă melodie, nu cunosc niciuna cam la fel, dar ce-ai zice să ne-o şi traduci?

| Laouana1 a răspuns:

Eu vreau sa o cant in vara asta dar nu am negativul crying si imi trebuie rapi crying asa suparata sunt sad nu stiu unde o pot gasi sad...