| mikella a întrebat:

Va rog ajutati-ma caut o melodie de dragoste.cine ma poate ajuta sa gasesc una buna, si de unde sa o descarc ca nu stiu.va multumesc si va astept raspunsurile

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Xh0gurtFbbk
sper sa-ti placa!
o poti descarca de pe youtube cu youtube-downloader, program pe care il gasesti in internet, scrii in google youtube downloader il descarci si gata!
o metoda mai simpla de a descarca melodia nu stiu
succes!

| Anileda a răspuns:

Everytime we touch, poti sa o descarci dupa fisierulmeu

| paodoolse a răspuns:

Www.azmp3.ro aici vei gasit tot felul de melodii noi (apare si data cand sa lansat melodia)de toate categoriile. Zilnic apar peste 100 de melodii la fiecare categorie si poti sa le si downloadezi;) succes:*:*:*:*:X:X:Xpwp fundita?;;)

| mikella explică:

Altceva? mai romantice stiti?

| mikella explică:

Sunteti grozavi...nui nimeni de aici care sa asculte muzica romantica ceva genu la Http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g astept

| zetabite a răspuns:

Incearca :
play & win-slow motion
Taylor Swift-You belong with me
Poti sa le descarci de pe www.fisierulmeu.ro sau cu progamul pe care ti la dat DEEA GHIORGHIU mai sus
daca nu reusesti incearca si pe www.mp3-codes.com
(FUNDA:X)