| anonim_4396 a întrebat:

Servus, TPU! Ma poate ajuta cineva? Caut de foarte mult timp o melodie care se numeste "Cancion Para Mi Tristeza" si o canta Marquito-A.Bressan.Nu o gasesc nicaieri si mi-as dori sa o pot descarca in mp3.Astept raspunsurile voastre! Duminica frumoasa la toti!

6 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Daca cineva mi-l poate descarca de pe youtube si sa mi-l trimita in mp3 pe mail, e ideal. Altfel, chiar nu reusesc. Multumesc!

| Mareacluj a răspuns (pentru DauFinPreaDivin):

Multumesc foarte frumos, insa mi l-as fi dorit in mp3 si de pe youtube nu il pot descarca

| frzq1 a răspuns (pentru Mareacluj):

Http://www.clipconverter.cc/
trebuie sa mai mearga.

| PERVERTJELLYFISH a răspuns:

Informeaza-te despre

t
o
r
e
n
t
e