| yngerash_4642 a întrebat:

Va rog dati-mi melodii care va aduc aminte de copilare.

Răspuns Câştigător
| NicEbOy a răspuns:

Nane - Mi-e dor.
http://www.youtube.com/watch?v=4_SfXB_3ND8
Funda

6 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Asia-inima mea
3 sud-est-amintirile
Bambi-doi ochi caprui
akcent-ti-am promis
n&d-vino la mine
ana maria-ochii tai
nicola-langa mine
andre-noapte de vis
si cam toate melodiile romanesti care se ascultau in perioada '98-2004

| whiplasher a răspuns:

Kansas -dust in wind
metallica - master of puppets
jean michel jarre - toate albumele aproape, in special magnetic fields toate partile, oxygene, si rendez vous
Roxette
Metallica - Nothing else matters
Stevie Wonder - i just called to say...[screw you laughing ]
Ar fi o gramada... da'mi mesaj daca te intereseaza si ti le zic toate

| simina a răspuns:

Ani de liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leasa Dragos- diferente
Dragonu feat Cedry2k - Cum am crescut
Kaoma- Lambada, asta a fost prima melodie pe care am avut-o pe calculator laughing si cu shalalala de la Vengaboys
plus formatii romanesti gen Genius - orasul trist
Non stop - Jimmy
Animal x ascultam la greu big grin stiam toate melodiile lor si Simplu la fel big grin toti baietii faceau breakdance pe muzica lor
lista e lunga big grin da sa nu fac un ditamai carnatu acum happy