| MariaIurascu00 a întrebat:

Va rog, dati-mi si mie o lista cu niste melodii dubstep. mai tari, mai care sunt vizionate. FUNDA MAREEEE...

Răspuns Câştigător
| Dragonfly359 a răspuns:

Skrillex- bangarang, first if the year, benga- i will never change. si multe altele. skrillex e baza

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Incearca cele de la Skrillex sau Knife Party.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Dubstep Violin - Lindsey Stirling - Crystallize Pur si simplu superba.Cand am descoperit-o am ascultat-o de 10 ori cred si tot nu m-am saturat.Supera :X

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Linkul e pentru Crystallize e asta http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI.Superba