| 7lrn7 a întrebat:

Va rog eu dati-mi si mie melodii de dansat jen hip hop de fete sau stiu eu ca am maine spectacol si nu am nici melodie nici dans asa ca va rog repede cine raspunde primul dau fundita

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Black Eyed peas - let's get it started

1 răspuns:
| Elena_5113 a răspuns:

Gasesti mai multe melodii si videoclipuri plus coregrafie de unde poti invata multi pasi pe streetdance.ro, tipii de acolo sunt din Onebeat si organizeaza Cupa Liceelor la dans, ai 15% reducere daca va luati cursuri prin planetacadourilor.ro, success