| Andrutz03 a întrebat:

Am un spectacol la scoala si trebuie sa cant o melodie singura, una in duet impreuna cu o alta fata si de facut un dans. Imi puteti da si mie exemple de melodii mai ritmate cu priza la public pe care sa le pot canta si una tot asa, ritmata pe care sa dansez. Puteti sa-mi dati mai multe ca eu oricum aleg.Merciii:*

1 răspuns:
| Babyralu99 a răspuns:

LaLa Love Song, Shinning Heart, Antidrog de Pariu cu viata, Dalinda, si multe altele...happywinking