| Crisƨ a întrebat:

Va rog frumos, daca puteti, ajutati-ma si pe mine cu un site de muzica, sau ceva.de ceva timp caut o piesa pe care am auzit-o intr-un film si nu reusesc sa o gasesc nicaieri! Piesa este de la Maya Buskila-You must let me go.Va multumesc!happy

3 răspunsuri:
| alexandra_6449 a răspuns:

Intra pe YouTube cauta melodia, copiaza link`u si dupa intra pe http://www.youtube-mp3.org/ dai copy-paste, apoi clik pe " Convert video ", se descarca si dai download, crede-ma e cel mai usor asa :). Succes...

| 6ase6ase a răspuns:

Pfff... cauta pe www.fisierulmeu.ro, www.fileshare.ro momentan nu imi mai aduc aminte nici unu... le'am uitat.

| Crisƨ explică:

Alexandra, multumesc pentru sugestie, dar cautand-o de ceva timp, in mod evident am ajuns si pe youtube si nu am gasit-o.:-