| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos, stiti cumva melodii de genul http://www.youtube.com/watch?v=LJUwVyuUg0M? sau trupe... dar straine, pentru ca pe cele romanesti le stiu...

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai poti incerca sa asculti Eminem.Are multe melodii si e cel mai vestit raper.Ce canta romanii e rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh eminem e deja... fumat ca sa zic asa.e arhi-cunoscuthappy eu ma refeream daca stie cineva trupe mai putin cunoscute/artistihappy gen underground, oldschool, stilul ala vechi gen ice cube