| Cory03 a întrebat:

Va rog mult am nevoie de ajutor e o melodie veche si nu mi-o aduc bine aminte
Versurile erau c-am asa:
"here i am standing cold hating no world here i am the future."
De aici nu-mi mai amintesc stiu ce se intampla in melodie
Este un om care merge printr-un tunel avand halucinatii...tot urcand scarile din tunel da de difereti oameni pe care si imagineaza vaa rog...as da mai multe versuri dar nu-mi mai amintesc.VAA ROOOG MULT

3 răspunsuri:
| Cory03 explică (pentru J0B0MAT):

Mersiii.mersi.mersiiii mult de tot.deci o caut ca o disperata de ceva timp MULTUUUMEESSCCC MUUULLTTTTT

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cory03):

Cu multă plăcere.