| l0riiii a întrebat:

Va rog...raspundeti`mi rapid! cum se numeste melodia care au dansat bebelusele de la carcotasii cu :"O O O O ":

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

M-am uitat aseara la juma de emisiune, dar nu imi aduc aminte exact sa fi fost o mel cu "o o o o", bine la cat am vazut eu. Era cumva o voce de fata?
Incearca DJ Chris Livio - Say Bye big grin
pe`asta o stiu eu ca e cu uouă big grin

3 răspunsuri:
| l0riiii explică:

Scz. ceva de genu cu."WOh, WOh, Woh, ...si arata si in reclama.

| username_8290 a răspuns:

Sunt ft ft multe cu oo. voriam sa iti spun Anda Adam-Sufletul Meu. dar e cu o nu cu woh