| Lena33 a întrebat:

Va rog sa imi dati date despre Zayn Malik.

Răspuns Câştigător
| BluX a răspuns:

Zain "Zayn" Malik (născut la 12 ianuarie 1993 la Spitalul Sf. Luca), este de la vest Lane, Bradford, Anglia. Nascut la o mamă Tricia limba engleză, şi britanic pakistanez Yaser tatal, el are trei surori Doniya, Waliyha şi Safaa. A crescut în Bowling de Est, situat la sud de centrul oraşului Bradford. Malik a fost un elev de la Scoala de Jos Domenii primară în Bowling de Est şi a mers la Tong High School, o scoala de stat global. El a afirmat că un copil ca "am fost un pic de o mână atunci când am fost un copil pentru că am fost destul de hiperactiv. Chiar şi în casa mama mea obişnuia să-mi pună în căruciorul meu, pentru că am fost atât de plin-on. " Malik nu se încadrează în primele sale la două şcoli din cauza patrimoniului său mixt, dezvăluind că, atunci când el şi sora sa s-a mutat de şcoli el a simţit că se potrivesc în mai bine. În 2010, Malik auditie ca un candidat solo pentru seria a şaptea a X Factor. Proba sa nu a fost difuzat iniţial, dar a fost demonstrat după seria sa încheiat de companie arată Xtra Factor. Malik a fost observat pentru a deveni nervos în Bootcamp, şi când i s-a spus că trebuia să danseze, a decis să rămână în culise, care rulează în mod eficient riscul de eliminare. Simon Cowell a observat lipsa de dans şi Malik, a mers în culise şi la convins să se întoarcă. La Bootcamp Malik nu a reuşit să se califice pentru "Boys", categoria şi a fost pus într-o direcţie. La auditie pentru X Factor, Malik, a declarat: "Am fost în căutarea pentru o experienţă". El citează muzicii urbane ca influenta lui muzical principal. Crescand, el a fost în R & B şi rap. Pentru lui X Factor auditie, el a efectuat Mario R & B, piesa " Let Me Love You ". El, precum şi alţi membri ai o direcţie mai multe note de artişti, cum ar fi Bruno Mars, ca un "colaborator vis". Malik, din data de X Factor coleg de concurent, Rebecca Ferguson, care a provocat controverse, deoarece până la şase ani diferenta de varsta. Relaţia sa încheiat după patru luni împreună. În noiembrie 2011, Ferguson adresat interesul mass-media, spunând: "... Când am fost într-o relaţie cu Zayn a fost destul de greu, dar vine cu ea Mine şi Zayn doar a crescut în afară Îi doresc toate cele bune" Malik îi place să tragă desene animate şi de a colecta cărţi de benzi desenate, "eu sunt în cărţi de benzi desenate", a spus el Vevo Lift. "Am folosit pentru a le colecta atunci când am fost mai mic - e un lucru destul de geeky cred." Malik fumeaza tigari. La sfârşitul anului 2011, Metro a raportat că rezoluţia Anul noile sale "a fost sa renunte la fumat, spunând:" Eu cu siguranta am sa renunte la fumat trebuie să-l facă. ". El are şapte tatuaje: o Yin Yang pe incheietura mainii, o imagine de degetele încrucişate pe antebratul, numele bunicului lui Walter, în limba arabă pe piept, un "născut norocos" simbol, o carte de joc pe stomacul lui, o feriga de argint la gât şi o inscripţie pe clavicula lui. Pe urmă, Malik pe Twitter că aceasta însemna "pentru a fi adevărat cine eşti". FUNDA?:d

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Zayn Malik
Zain Javadd "Zayn" Malik, [ 102 ] [ 103 ] născut 12 ianuarie 1993 (varsta de 19 ani), este din Bradford, West Yorkshire, Anglia. [ 104 ] Născut la British pakistanez Yaser tată și o mamă engleză, Tricia Malik (născută Brannan ), el are o sora mai mare, Doniya, și două surori mai mici, Waliyha și Safaa. [ 98 ] [ 105 ] A crescut în Bowling Est, [ 104 ] a fost un elev de la Scoala primara Domenii de Jos, și a mers la Liceul Tong, o școală de stat, cuprinzătoare. [ 106 ] Malik nu se încadrează în la primele sale două școli din cauza moștenirii sale mixte, și după mutarea școlilor la vârsta de doisprezece ani, Malik, afirmă el a început să mândrie în aspectul său. [ 99 ]
La audiții pentru X Factor, el a declarat:. "Am fost în căutarea pentru o experiență" [ 107 ] El citează muzicii urbane ca sa influenta muzicala principal, de creștere, el a fost în R & B și rap. [ 99 ] [ 107 ] El, ca precum și alți membri ai o singură direcție artiști suplimentare, cum ar fi notele de Bruno Mars, ca un "colaborator vis." [ 108 ] Malik este dependent de țigări fumat; la sfârșitul anului 2011, el și-a exprimat dorința de a renunta. [ 109 ] Malik o dată a scris pe twitter, " La ILA ha bolnav Lalla ho muhammed ușă rasoolalah ", cunoscut ca o declarație comună de credință în rândul musulmanilor însemnând:" Nu este Dumnezeu, dar lui Allah si Muhammad este profetul. lui Allah "

Fostele lui iubite au fost :Cher Lloyd
eneva Lane
Rebecca Ferguson
Perrie Edwards

Sper că te.am putut ajuta. O seară bună.

| anonymous09 a răspuns:

Zayn Malik este un membru al one direction, care a terminat al treilea în seria a șaptea a X Factor. El a crescut până aproape de Bradford și este decent britanic pakistaneze. Zayn a provocat controverse de intalniri colegul concurentul Rebecca Ferguson, care era cu șase ani mai în vârstă decât el.