| MalinaH a întrebat:

Va rog sa imi dati un program ca sa pot downloada videoclipurile de pe you tube, si altul free si full sa pot taia dintr-un videoclip diferite scene si sa pot face alt videoclip.

6 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/...asta il foloseste sora mea. dar instruciunile nu le stiu:dTe vei descurca tu

| ForteGames a răspuns:

Alooo nenea
ai auzit de addonuri la firefox? e cel mai bun!

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006/

da si tu add to firefox si da un restart la firefox si gata! Orice melodie de pe net o poti lua. inclusiv de pe yputube si mai mult o poti scoate in formaturi sa zic asa big grin! Succes. a nu uita sa dai fundita.big grinhappywinking

| alex2009 a răspuns:

Foloseste free studio poti lua programul de aici http://download.chip.eu/......28142.html 4_master. exe&t=4c03f4e9&sign=3380b46a643c04bb4c374781da686d13&dl_type=dl_hs

| Mike_7523 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......egas.shtml de aici poti downloada programul de modificat si creat videouri...(vezi ca e mai greu de folosit dar daca cautpe net cum se foloseste inveti rapid)

| Pitiq Te IuBeSte a răspuns:

Cauta pe google
:d
si o sa gasesti daca
nu intelegi dai la mai multe informatiibig grin