| andreeaaa1 a întrebat:

Va rog sa imi lasa-ti un mesaj privat cu raspunsul la intrebarea :
Exista vreo cantareata cu numele M a r t i n L a s n e r? Am scris asa deorece imi da tot caracter irelevant si vreau sa aflu raspunsul.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Nu exista, nu puteai sa cauti pe google sau chiar si pe youtube daca crede-ai ca e cantareata. Dar zi de ce te intreseaza sau de ce o "cauti"?

| Byclick a răspuns:

Nu

| andreeaaa1 explică:

Am auzit o melodie pe Vh1 si la sfarsit am vrut sa scriu cum se numea melodia si nu am putut decat sa retin numele. Dar nu mai stiu sigur daca era numele asta.