| Remus_5509 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum vi se pare beatboxul facut de mine:
http://www.youtube.com/watch?v=oX71z-aIATs
dau fundita :)

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Să dea dracii în gura mea dacă nu eşti penal. laughing

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Da' totusi de ce ai exact, dar exact aceeasi tehnica cu Cosmin Agache? thinking

| TeoPT a răspuns:

@Remus
Păi parcă în întrebare ne-ai cerut o părere. Woodenpints și-a spus părerea, tu taci din gură fiindcă asta ai cerut, părerile sunt de bine sau de rău.
Mie unul mi se pare că nu e nimic spectaculos la tine. E doar o altă modă ca să zic așa, beatboxing-ul, a apărut ăla la Românii au Talent cu beatbox-ul și după aia toți ăștia de 10-14 ani s-au trezit mari campioni la beatbox. De ce nu puteți dracu avea și alte pasiuni în afară de rap, beatbox și fotbal? Dacă vreți să vă diferențiați prin ceva, să arătați că aveți un talent adevărat, eu zic să vedeți mai departe de aceste domenii spre care se îndreaptă toată lumea.

Baftă

| littleblackgirl a răspuns:

Mda, e bunicel, doar ca mai ai de lucru.
Si scuza-ma, tu dai funda la cine te linguseste cel mai tare, sau cum?

| Florina_6341 a răspuns:

Te-a iesit chiar bine!

| ViezurE a răspuns:

Este exact ce a facut ala in finala.Doar ca un pic diferit.

| blablablablabla a răspuns:

Ti-a iesit destul de bine...

| Remus_5509 explică:

Freestyle...

| Remus_5509 explică:

@Woodenpints Daca ai venit sa iti bati joc de intrebarea mea mai nu mai veni deloc.

| Remus_5509 explică:

@Florina Iti multumesc!

| Remus_5509 explică:

thanks!

| Remus_5509 explică:

Multumesc mult! ma gandesc sa ma duc la Romanii Au Talent. voi ce ziceti?

| Remus_5509 explică:

Eu nu ma iau dupa Cosmin Agache. eu stiu de beatbox de 1 an. wind technique este copiat dupa Kenny Muhammad. Dar m-am pus pe youtube asa tarziu deoarece inainte nu faceam bine. si eu astept cat mai multe raspunsuri deoarece vreau sa vad daca fac bine sau nu.

| Remus_5509 explică:

@7H30 Eun nu m-am luat dupa Cosmin Agache. eu fac beatbox dinainte sa fie Romanii au Talent. Va rog sa incetati sa credeti asta. NU ESTE ADEVARAT! NU MA IAU DUPA EL!

| Selena111 a răspuns:

Faci bine dar ai un pic aceeasi tehnica ca si Cosmin.

| cool12angel a răspuns:

Zici ca esti cosmin agache