| FeelLove a întrebat:

Va rog sa imi spuneti numele unor melodii(gen: dance, pop, rock) cantate in limba romana. De preferat ar fi ca melodiile sa fie cantate de o voce mai subtire ca sa le pot canta si eu.

FUNDITA pentru cele mai multe si bune melodii! >big grin

Răspuns Câştigător
| Roxy_6547 a răspuns:

Animal X :Ca la inceput, Pentru ea, Esti tot ce mi-a ramas, Mai mult ca oricand
Pheonix: In umbra marelui urs, Vremuri, Fata verde
Sistem-Oare unde esti iubire
Iris:Nu ma uita, O iubire fara sfarsit, Vino pentru totdeauna, Matase Alba
Malenna-Amor Latino
N&D : Vino la mine
Omul cu sobolani: Mainile sus
smiley-Preocupat cu gura ta, Pe unde-ti umbla inima, Ploua
Simplu: Jumatatea ta, Oficial imi merge bine, O secunda
Skizzo skillz-cum o cheama, crima
vama veche-vara asta, vama veche, 18 ani...
Voltaj-Albinuta, mi-e dor de, vara trecuta, si ce, n-ajunge, 20 de ani
Activ-doar cu tine
Akcent-buchet de trandafiri, Jokero, Prima iubire, ti-am promis...