| MalinaH a întrebat:

Va rog sa imi spuneti toate melodiile pe care le stiti de la urmatorii cantareti/e :Kriss Allen, Adem Lambert, Avril Lavigne, Morandi, One republic, Ashlee Simpson, Britney Spears, JLS, Kelly Clarkson, Pussycat dolls, Miley Cyrus, Blaxy Girls, Kesha, Camp Rock, Hilarry Duff, Paramore, Demi lovato, Rihanna, Enrique iglesias, Selena Gomez, Cheryl Cole, Shakira, Pixie Lott, Katty Perry, Vanessa Hudgens, Taylor Swift, Jordin sparks, JoJo (nu romanca noastra), Linkin Park, Fergie, Natasha Bedingfield, Alicia Keys, Sean Kingston, Pink, Beyonce, Boys like girls, Amy McDonald.
Mersi

3 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Lenea asta, cauta-le singura.

| YoungHomie a răspuns:

Exista youtube si gugăl ...scrii numele si dai enterbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa-ti fac si niste CD-uri si sa ti le trimit? Ia, hai, da-mi adresa ta.