| MalinaH a întrebat:

Va rog sa imi spuneti un program cu care sa scot vocea din melodii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva... exact cum a spus si "neluL". Insa ar fi 2 variante:
Prima varianta contactezi artistul/artista/trupa ce interpreteaza melodia pe care doresti sa ai doar vocea (acapella) si ii ceri acest lucru.
Varianta 2 ar fi sa iei un programel cum ar fi Adobe Audition si sa te joci pe la egalizator pana reusesti scoti in evidenta cu mult vocea fata de negativ.
Alte variante nu ar mai fi. Succes!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista asa ceva! NU poti scoate vocea dintr-o melodie cu un program! Negativele sunt facute in studiouri profesionale si sunt copii aproape perfecte dupa original in proportie de 93%.
Bafta!