| mileyandbelinda a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Trebuie sa am niste melodii tari pentru ziua prietenei mele cele mai bune pentru ca m-a rugat sa ii dau o listas si sa aduc cateva cd-uri cu muzica tare dar nu am NERO. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Merge sa le tragi pe CD fara nero happy
Selecteaza`le pe toate -> Copy -> mergi in CD -> Paste -> in stanga 'write these files to CD. Si se trag pe CD.
Funda?!

| babydollella a răspuns:

Merge cum spune anonima doar ca nu poti face mp3 si incap f putine melodii, in jur de vreo 20...incearca totusi sa downloadezi nero