| adjectivul a întrebat:

Va rog spuneti niste muzici faine! pentru ca voi merge in excursie sh sa ascult la tel

Răspuns Câştigător
| FoXy a răspuns:

Muzici?straight face poate melodii
Pai sa iti dau cateva exemple ce am si eu prin telefonlaughing
Akon-clap again; Blat Jargon feat silvino, nico&puya-sa-mi porti numele; Body&Soul-aspirina; Bogdan Dima&puya-te vreau asta seara; Deepside Deejays-zummer( vara asta este zulaughing ); Fly Project-unisex; Funky dj-eu si trupa mea; Lady Gaga-love game; Morandi-colors; Proiecr MixXL-berea mea( asta e chiar misto); Puya-change; Roller Sis-se thelo; Rundenko-everybody( asta e faina rau de tot:X); Tboys-hai acum in club cu noi; Teasta-anti manele; Yves Larock-rise up.

Sper ca ti-am fost de ajutor

Bye-bye:*

8 răspunsuri:
| Ecaterina a răspuns:

1. Fаith Hill-''There you will be''.2.Neylini-''Muleinа''.3.Morаndi-''Colors''.4.Deepcentrаl-''Russiаn girl''.

| Vir2k a răspuns:

Luciano - Ibiza Global Radio - 09.07.2009

un set de 3 ore ( minimal-tech ). super super super tongue o sa te linisteasca complet pana ajungi.

| FoXy a răspuns:

Daca mai vrei sa iti mai zic lasa`mi un mesaj
Pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya chance; puya feat alex secret discret; puya unevan timisoara; alex doar ea; puya undevan timisoara; ciara 12 step si inca multe

| luptatorul2 a răspuns:

Jakarta-one desire este super

| adjectivul explică:

Multe va rog

| adjectivul explică:

Melodii * corectez.

| marik_6885 a răspuns:

Puya change lil-wanye kobe