| crsbmw a întrebat:

Va rogg mult de tot, sa-mi spuneti cum se numeste urmatoarea melodie din link-ul acesta : http://romaniiautalent.protv.ro/video/trupa-corina-semif inale.html Din minutul 00:30 pana la 1:50. Va rog mult de tot, doresc sa stiu cine canta aceasta melodie. Dauu funda! Promit.

Răspuns Câştigător
| 123Stefy456 a răspuns:

"Now we are free" se numeste melodia, dar cand vine vorba de artist, cred ca este ori Hanz Zimmer, ori Gavin Greenaway.

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Melodia din videoclipul dat de tine se numeste "Now we are free".