| ilovewhenyousmile a întrebat:

Va roog ajutati-ma! Am Un Mp3 firma "ZiPy" micut, si cand incerc sa il deschid imi apare pe ecran Un Lacat si cu semnul asta"!"(semnul exclamarii)am bagat cartela de memorie in el si tot asa imi apare.si in dreapta lui am decat un singur buton care il duci jos sau sus(unde vrei tu )pe care scrie "Hold". Ma PoAtE AjuTa CiNeVa Va RoG MuLt de ToT!happyAm Incercat Sa il restartez dar tot nu merge, adica tot apare lacatul.sad

Răspuns Câştigător
| haifisch a răspuns:

Incearca sa ii dai un format. Vezi ca butonul de hold sa nu fie pe on. E greu cu mp3-urile... De obicei, daca se strica, nu prea mai ai ce sa le faci.

4 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton de reset pe-acolo. Sau o combinatie de butoane. Sau asteapta sa i se termine bateria. Oricum. Nu cred ca mai ai ce-i face. Am patit-o si eu cu unul. Nu mai functiona. Pana cand i-am pus un card micro SD. Cu card mergea. E complicat cu ele. Sunt foarte fragile. Du-l la un specialist. Cu toate ca ai prefera sa-ti iei altul decat sa-l repari.

| haifisch a răspuns:

Merge? Super. happy Am patit la fel si eu la fel. S-a blocat, l-am lasat sa se descarce si dupa s-a facut bine. Fara pansamente. tongue

| ilovewhenyousmile explică:

L-am restartat si tot Lacat imi apare, Nici nu se mai inchide.A ramas asa de cateva orelaughing

| ilovewhenyousmile explică:

L-am lasat vreo 3 ore asa dupa, l-am deschis si mergea...ma roglaughing)mersi oricum