| n1i2c3u4 a întrebat:

Am um Samsung galaxy trend lite si cand i-am dat repornire cand sa se deschida ramane blocata imaginea cu numele telefonului si in stanga sus imi apare mic un semnu exclamarii rosu. Nu stiu ce sa fac! Sa-l duc la reparat sau stiti voi ce ar avea? Si mai devreme cu 15 min sa-l resetez am incercat sa intru in meniu recovery si tot asa imi aparuse cu semnul exclamarii, dar totusi dupa a pornit.
Dau funda daca ma ajutati sa-l deschid sau ceva!

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Ai incercat sa tii apasat pe POWER timp de 7 secunde?

Sau combinatia: Volume down + Home Button + Power on.

| Toretto77 a răspuns:

Dul la reparat. Nu umbla in el ca poate il strici m-ai tare!

| GoldenFire a răspuns:

Ai incerecat sa ii scoti bateria? Cand s-a intamplat asta, telefonul tau era incarcat?