| dazy8875 a întrebat:

Va salut, am auzit recent o melodie cantata de un tip si o tipa in engleza si spaniola. Refrenul, cantat de ea in spaniola, suna cam asa:

"eu no puedo mas sabes que te quiero si tu me besas eu me muero"

Stie cineva ce melodie ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Melodia cu numele "Tu y eu"? Nu stiu la care te referi, sunt mai multe melodii cu numele asta.

| dazy8875 explică (pentru Ineys):

Eu e auto-correctul pentru (eu) in spaniola... pune te rog niste linkuri daca vrei happy

| Ineys a răspuns (pentru dazy8875):

Da, e autocorrect, era de fapt Ty y eu, dar nu ma lasa sa scriu, acum am reusit.
https://www.youtube.com/watch?v=WIuf847Iwqo
In melodia este versul pe care l-ai scris tu, desi nu prea cred ca e asta...

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Mda, nici acum nu ma lasa sa scriu y.o laughing.