| Conseil a întrebat:

Va vine sa credeti un DJ si producator muzical din Vaslui a facut o melodie alaturi de faimosul Lil Jon (melodia este de gen Club, House) am mai pus-o o data, cum a reusit un roman sa aduca o piesa alaturi de Lil Jon la viata, oare este primul artist roman care colaboreaza cu Lil Jon?, voi ce credeti?, o parere, ce credeti de DJ Hidrro?, premiez cel mai detaliat raspuns!

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ce-i ala un lil jon?

| MaskOfSanity a răspuns:

Cine mama dracului e Lil Jon?

| duuh a răspuns:

Cine **** e Lil Jon?

| EdwardTeach a răspuns:

Lil John mă face să râd când mă gândesc cât de proastă poate fi muzica din ziua de azi. "Faimosul" ))))))))))) triple facepalm please.

| beforeyou a răspuns:

Ma dar voi ce ascultati acum?!
Nu inteleg de ce nu va place muzica lui Lil Jon, sa nu uitam ce a fost in trecut si ce a azuns in prezent.
Respect ca asculti acest gen de muzica