| BloodyDress a întrebat:

Vi s-a facut vreodata pielea de gaina cand ati ascultat o melodie buna? Daca da, ce melodie a fost?
Eu am ascultat asta si mi s-a facut pielea de gaina :
http://www.youtube.com/watch?v=txPQC8NB_-M&feature=relat ed

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-e mi-a smuls și o lacrimă și niște foarte mulți fiori pe șirul spinării.
Adorabil puștiul. Foarte iubibil și plin de naturalețe.

Iar de aceasta ce zici?
http://www.youtube.com/watch?v=lS9RUoaMWPk
Închide ochii, pune-ți căștile în urechi și ascult-o...s-o simți în tine.

| Vans a răspuns:

Mno,şi ce-i aşa impresionant?

| BloodyDress explică (pentru Vans):

Eu te-am intrebat doar daca nu ti s-a facut vreodata pielea de gaina cand ai ascultat o melodie care ti-a placut mult..nu am nevoie de alte raspunsuri "inteligente"winking

| kitty00 a răspuns (pentru Vans):

Fiecare are gusturile sale, spre exemplu eu ascult rock dar si pop straight face...

| kitty00 a răspuns (pentru BloodyDress):

Pff şi eu pop, lol, mă gandeam la altceva... ascult rock şi danceeelaughingrolling on the floor) Nu pop phbbbbt.

| Vans a răspuns (pentru kitty00):

Eh,şi?

| Vans a răspuns (pentru BloodyDress):

Dar consider că nu are rost să-ţi trimit vreo melodie, dacă ţie ţi se face pielea de găină doar din atât.

| kitty00 a răspuns (pentru Vans):

Lol,da' eu iti spuneam doar ca lumea are gusturi diferite.

| Vans a răspuns (pentru kitty00):

Şi ce dacă avem gusturi diferite?
Nu are nicio legătură cu ce am intrebat eu.

| kitty00 a răspuns (pentru Vans):

straight face You win for this timeeee.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.da ce parere ai de asta? : http://www.youtube.com/watch?v=njGppxBBb7E

| kitty00 a răspuns:

You raise me up...dar cand am ascultat link-ul tau m-a facut sa plang...

| BloodyDress explică (pentru kitty00):

De ce? :o:o

| kitty00 a răspuns (pentru BloodyDress):

Păi când am vazut băieţelul ăla plângând...şi se chinuia săracul să cânte sperând că nimeni nu va râde, atâtea lume împrejur.la 9 ani? Lacrimi in ochi...crying(

| TooNight a răspuns:

Melodia care-am ascultat-o prima oara, si care sa ma impresioneze a fost cea de la titanichappy.

Răspuns utilizator avertizat