| Summer5505 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca dupa ce ascultati o melodie sa va simtiti ca si cum voi ati scris-o. Ca descrie atat de bine ce simtiti, ce credeti, ce vreti.
Mie mi s-a intamplat in urma cu ceva timp cu Pussycat Dolls - When I grow Up : http://www.youtube.com/watch?v=K0K46C82v9o
bine...cine nu vrea sa fie celebru?! :P

2 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Da am o melodie preferata, deci o ador si chiar o traiesc cand o ascult e super si chiar ma vad facand un vedeoclip la ea e super tare.off, da ce sa facem acum nu putem sa fim asa dintr-odata cei mai tari ca sa scriem melodii care sa sparga topurile.papa, te pup, fundita?

| xPlode a răspuns:

Mersi cat am mai cautat melodia asta laughing tias fi dat funda dar n-am cum tongue... da la multe melodii am simtit asta