| Bibuşca a întrebat:

Voi ce credeti? Care-i cea/cel mai tare? Voi ce credeti intre: Debby Ryan, Selena Gomez, Miley Cyrus, Lady Gaga, Justin Bieber, Madonna si Demi Lovato dintre ei care e cea mai tare cantareata/cantaret?

Răspuns Câştigător
| Antikku a răspuns:

Nu o putem compara pe Madonna cu ceilalti cantareti enumerati de tine. Madonna are o cariera uriasa in spate, a schimbat sute de garderobe numai plimbandu-se de la un show la altul si are o experienta uriasa.
Apoi vine Lady Gaga, o cantareata aparuta peste noapte care a atras prin Poker Face si Just Dance. De curand a inceput sa atraga doar prin exagerarea umanitatii.
Cei din urma sunt vedete cu mare priza la publicul adolescentin, care, de ce sa nu recunosc - canta bine. Miley Cyrus are si ea ceva experienta cu producatorii Disney, s-au scos multi bani de pe urma ei si are o voce foarte buna.
Selena Gomez e genul de fata cuminte, care presupun ca e o imagine creata de Disney. Dar si ea are o voce buna si melodiile ei sunt interesante.
Atat Demi Lovato cat si Debby Ryan sunt niste actrite care atrag privirile prin lookul shiny pe care-l adopta. Vocile lor sunt interesante, dar nu sunt cine stie ce.

Justin Bieber, celebrul cantaret american care chiar are un succes enorm mi se pare cam prea fortat. Probabil dintr-un turneu al lui strange atatia bani ca si-ar tine si nepotii pe gratis in Bora Bora pentru restul vietii.

Nu putem spune, totusi, ca exista un cantaret mai bun ca altul. E evident, unii sunt deplorabili, dar atata timp cat au fani si cat lumea ii iubeste si melodiile lor se vand, inseamna ca pentru cineva ei sunt buni.
Deci, ideea este ca daca tie un artist ti se pare bun, atunci e bun pentru tine chiar daca unui prieten nu-i place.

5 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Nu tin cu ea dar ea e Madonna pentru ca e regina muzici pop si asta inseamna ca avea sau are multi fani daca e regina deci... (funda)?

| Aburycky a răspuns:

1.Lady Gaga
2.Demi Lovato

| RockaruL a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gagalove struck!

| nattyutzza a răspuns:

Selena gomezzz!