| Mircea9 a întrebat:

Voi ce o sa ascultati de revelion? adaugati aici cateva melodii care va plac! Multumesc

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Toata discografia celor de la Modern Talking.Nu de alta dar nu trebuie sa ma multumesc doar pe mine ci si pe ai mei iar Modern Talking ne place tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, îmi plac majoritatea stilurilor muzicale, dar la un astfel de eveniment prefer să ascult muzică de acest gen : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K-J2rdLkWZw.