| StefaniaM a întrebat:

Voi ce parere aveti de Carla's Dreams?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Toate melodiile lor sunt aproape identice, insa putin mai bune decat ceea ce gasim in Romania la ora actuala. Chiar si asa, sunt supraevaluati. Iar treaba cu pictatul pe fata este ridicola. Nu sunt fan.

| Sociopat a răspuns:

Cancer

| syd a răspuns:

Are o usoara urma de originalitate, spre deosebire de restul muzicii mainstream romanesti, dar eu zic sa ramai la pink floyd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place vocea si ca e colorat, dar rest, n-am nicio treaba cu ce muzica face.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Mie una chiar imi place muzica lui.