| andrei1234512 a întrebat:

Voi ce parere aveti de melodia dincolo de cuvinte mie mi se pare buna

Răspuns Câştigător
| Iubareata22 a răspuns:

Este o melodie Draguta! In ea e vorba despre viata de zi cu zi. O melodie pe care o asculti cu mare drag! O... o consider cea mai tare melodie de pana acum

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mi se pare plictisitoare.
Ma rezum la atat. Daca as mai scrie s-ar simti ofensati fanii si cu siguranta nu imi doresc asa ceva.

| HellGirl666 a răspuns:

Mie nu mi se pare cine știe ce. E la fel de plictisitoare ca și celelalte melodii de acest gen. Părerea mea...