| anabelisa a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Angela Similea? Va place?

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Angela similea este si va ramane regina muzicii usoare, indiferent de calitatea oamenilor din jurul sau, indiferent de ceea ce gandesc si abereaza unii sau altiiwinking

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Canta bine... da am auzit ca e fitoasa si ca i s-a urcat celebritatea la cap. straight face

| Fluffy a răspuns:

Ms de funda :*
Ma bucur ca ti-am fost de ajutorwinking

| Anna98Anna a răspuns:

Imi place cum canta angela similea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiii, esti tanara si ti-e teama sa nu te condamne cei din jur pentru ca o iubesti pe Angela? happy Eu am 17 ani si sunt angelista de cand ma stiu. Si pentru ca vad ca se spune ca ar fi fitoasa, contrazic cu vehementa spusele acestea. Este superba Angela, canta extraordinar si sa nu uitam ca e Doamna muzicii usoare romanesti love struck Enjoy her music!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angela similea e o balega umana!

| anabelisa explică:

Multumec pentru raspuns Fluffy! Intradevar, Angela Similea este o adevarata artista si mereu am apreciat-o si o voi face!

| anabelisa explică:

Cu multa placere! Ma bucur ca mai exista tineri care apreciaza artistii si muzica lor de demult.