| roxanyk_2677 a întrebat:

Voi cine credeti ca are cea mai buna voce? rihanna, miley cyrus, alessia, alexandra stan, selena gomez, demi lovato sau avril lavigne?

Răspuns Câştigător
| JustmeO a răspuns:

Rihanna dar si Alessia happy

9 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Cum le poti pune pe alexandra stan si pe rihanna in aceeasi oala? Lalaiturile noastre care au mare succes si devin hit-uri nu se compara cu o melodie a rihannei sau avril. Hai sa fim seriositongue. Intrebarea e aiurea sincer. voci bune au toate ca d-aia sunt unde sunt dar alessia aia sau alexandra stan nu vor fi la nivelul selenei sau mai ales rihannei. Cea mai buna voce? Cred ca m-am facut inteleasa.e ca si cum te-as intreba eu pe tine scorpions sau guta?laughing

| ÖpëиTPU a răspuns:

Rihanna si Avril Lavigne.

| BellsC a răspuns:

Imi plac toate de aici.Insa nu le putem compara fiindca ele canta genuri diferite.Selena miley si Demi fac muzica in special pentru copii sau adolescenti.
Oricum mie imi plac toate.Live nu am auzit`o decat pe Demi canta melodia remember december si a cantat`o destul de bine.
Fiecare cu gusturile lui!

| Moonster a răspuns:

Alexandra stan am auzit-o live si canta frumos, la fel si avril lavigne pe alessia nu am auzit-o. Iar pe celelalte dou ale am auzit si nu prea au voce mai ales rihanna

| Schonel a răspuns:

Avril Lavigne :X

| Puţifer a răspuns:

Niciuna. sincer.toate`s pipiţe.
şi fiecare au vocea piţigăiată.

| AduMrr a răspuns:

Selena gomez big grin are o voce duuulceee :*

| VampDiaries a răspuns:

Avril Lavigne