| elenastan a întrebat:

Voi credeti ca Beyonce este lesbianca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dumnezeu din moment ce de 4 ani este cu Jay-Z si sunt si casatoritilaughing. Seriosstraight face

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

In nicun caz.straight face. Este casatorita cu un cantaret tongue...

| Minks a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa stiu.

| FloriiDirectioner a răspuns:

Nu! Este casatorita,si nu pare genul de femeie daca ai auzzit asta undeva,iti spun sincerc sunt barfe, si eu am citit intr-o revista nu sunt sigura era bravo sau bravo girl nu mai stiu sigur si scria ca beyonce isi inseala prietenul si ca e lesbianca, sia am mai vazut si alte zvonuri false

| Andreea6031 a răspuns:

Dupa viata linistita si lipsita de scandaluri pe care o duce nu cred ca e. Mai ales ca e si casatorita de cativa ani cu Jay-Z.

| BYAAA_5532 a răspuns:

De fapt poate e "lesbiana" :*