| Nucreeed a întrebat:

Voi dansati pe manele eu dansez pe asta

http://www.youtube.com/watch?v=8GAK4qcYiQ8

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O spui de parcă ar fi mare diferenţă între manele şi căcatul postat de tine...

| Nucreeed explică (pentru anonim_4396):

Oooo Mr. Metal is mad oh ye

| Wøodenpints a răspuns:

Tot manea e şi aia, ceva mai electronică.
Oricum, un manelist ar ascultacu plăcere şi ce ai postat tu, deci nu-i prea mare diferenţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru the2k):

Cel puţin pentru muzica rock se folosesc talentul şi imaginaţia, nu sintetizatoarele şi versurile jalnice. Şi nu zic că e rahat pentru că nu îmi place, am argumente. O gramadă chiar.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru the2k):

Oh,cu ce gentleman rafinat si elevat avem onoarea, draga asistenta!

Chiar asta trebuie sa pateasca cei ce asculta techno si electro minimal, pentru ca poarta urechile degeaba.Valabil si la ascultatorii de house mediocru sau popcorn.Singurele genuri electronice ce merita ascultate - si nici alea in intregime - sunt dubstepul,anumite parti din DNB,electronica,electro-pop-ul si electronic rock-ul.

Am un asa de limitat nivel de cultura, incat iti pot demonstra de ce majoritatea EDM-ului e penibil. Daca mergi pe considerentul ca, daca cineva injura si scoate carne pe gura n-are cultura, inseamna ca esti un hipsteras si ipocrit fandosit, cu aere.Nu trebuie fiecare sa asculte ce vrea.Trebuie sa asculte muzica buna. Daca nu, cum am zis mai sus.Cei slabi nu trebuie iertati.House-ul si techno-ul sunt poluari fonice.

Nu mai fa pe rafinatul, din moment ce asculti techno minimal si una din cele mai penale melodii de la Parazitii, n-ai dreptul sa vorbesti.

| Nucreeed explică (pentru Dumnezău):

BA ...in primul rand eu nu ma limitez la 3-4 genuri de muzica asa ca taci ...am pus melodia aia ca sa le arat manelistilor ca se poate dansa si pe altceva decat manele cum zic ei ca petrecere fara manele nu se poatehappy asa ca nu face tu pe desteptu aici ca eu ascult si pink floyd, metallicahappy si nu port urechile degeaba cum zici tu

| AtomReed a răspuns:

Manele,manele peste tot.
Unde mah?
Gaga, lil wayne, 50 cent, rihanna, one direction sunt in top 24/24
nu va aratati dragostea fata de un gen muzical prin 'VOI ASCULTATI MANELE'